Karin Olsson olemålning

513418

KARIN OLSSON (1928-2006): Höstlandskap, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 27x34 cm

Tavelvagn 1

Karin Olsson olemålning

Budhistorik (6 bud)
3755585
1 600
3750274
3748303
950
3746948
900
3743454

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.