Cecilia Sikström oljemålning

513417

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Koreasoldater", a tergo signerad Sikström, olja på duk ca 36x45 cm

Tavelvagn 1

Cecilia Sikström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3756646
3755057
3743313

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.