Sandro Chia etsning

513416

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Non come figli di genitori, 1986, signerad och numrerad chia 17/90, 80x61 cm

Fack 27

Sandro Chia etsning
Budhistorik (14 bud)
3755382
950
3755385
900
3755382
850
3755383
3755382
750

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.