Lars Andersson oljemålning

513413

LARS ANDERSSON (född 1957): Komposition i skärgårdsmiljö, olja på duk, signerad L.A a tergo, 33x41 cm

Tavelvagn 2

Lars Andersson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3756013
2 400
3756016
3756013
3756014
3756013
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.