Robert Högfeldt oljemålning

513411

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap, blandteknik, signerad, olja på pannå, 26x34 cm

Fack 26

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3755153
3755479
3755153
950
3755476
900
3755153
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.