Marionettdockor Burma

513409

MARIONETTDOCKOR, 1 par, trä, Burma, 1900-talets första hälft, bemålade, klädda, höjd ca 60 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Marionettdockor Burma

Budhistorik (7 bud)
3756402
550
3753657
500
3756378
500
3753657
450
3756376

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 58 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.