Marc Rayner blandteknik

513408

MARC RAYNER (född 1959 Australien): Komposition med figurer, signerad och daterad på ramen Rayner -05, blandteknik, 103x104 cm
UTSTÄLLD: Galleri Jan Wallmark

Rum 9

Marc Rayner blandteknik

Budhistorik (13 bud)
3755688
1 800
3755175
1 700
3754650
1 600
3754598
3754531
1 400

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.