Michael Kessler olja

513407

MICHAEL KESSLER (USA, född 1954): Komposition, signerad och daterad Michael Kessler -89, olja på pannåer, 94x66 cm

PROVENIENS: Art Now, Göteborg

Fack 42

Michael Kessler olja

Budhistorik (12 bud)
3754477
1 600
3754079
3754474
1 400
3754079
1 300
3754470

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.