Guillermo Paneque Mini Museum Lund

513406

GUILLERMO PANEQUE (Spanien, född 1963): Mini Museum Lund, signerad och daterad på baksidan Guillermo Paneque maj 1988, blandteknik på papper, 34,5x27,5 cm;
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ändringar/tillägg
Signed and dated verso. Mixed media on paper.

Fack 52

Budhistorik (19 bud)
3757009
1 400
3756137
1 300
3757006
1 300
3756137
3756884

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.