Johannes Olsson oljemålning med konstmassa

513405

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition stående kvinnofigur, signerad Johannes O, olja på duk med relief i konstmassa, ca 93x73 cm

Fack 21

Budhistorik (21 bud)
3756504
1 800
3756468
1 700
3756503
1 700
3756468
1 600
3756370

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.