Väggrelief Kina

513403

VÄGGRELIEF, trä, Kina, 1900-tal, dekor av krigsscen, förgylld, ca 39x14 cm

Bakstycket med något skev form

Orientaliskt, Konsthantverk, Konst, Skulpturer

Väggrelief Kina

Budhistorik (6 bud)
3751842
550
3748939
500
3747196
450
3743680
3743632

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.