Lars Andersson

513402

LARS ANDERSSON (född 1957): Figurkomposition,
signerad och daterad L.A -92 a tergo, olja på duk, ca 130x110 cm

Lars Andersson

Budhistorik (7 bud)
3755784
700
3744547
650
3744547
550
3755783
500
3744547

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.