Florence Regnier Barral - Lieu XI

513401

FLORENCE REGNIER BARRAL (Frankrike, född 1946): Lieu XI, monogramsignerad och daterad på baksidan 1984, relief i blandteknik, ca 57x52 cm
Proveniens: Galerie Bonnier, Geneve

Ändringar/tillägg
Signed with monogram and dated verso, mixed media.

Rum 19

Budhistorik (20 bud)
3756343
3755399
1 400
3756340
1 300
3755399
3756339

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.