Marianne Stikas

513400

MARIANNE STIKAS (1947): Komposition, signerad och daterad 1980, olja på duk, ca 167x153 cm

PROVENIENS: Holly Solomon Gallery, New York

Rum 9

Marianne Stikas

Budhistorik (22 bud)
3755913
4 800
3755906
4 600
3755899
4 400
3755898
4 200
3755897

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.