Auguste Herbin färgseriegrafi

513395

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 25/150, färgserigrafi, 66 x 50 cm

Bleknad signatur, smärre bruksslitage

Rum 6

Auguste Herbin färgseriegrafi
Budhistorik (15 bud)
3755745
6 600
3754162
6 400
3755744
6 200
3754162
3754061

Slutpris SEK:
6 600
666 EUR, 791 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.