Auguste Herbin färgserigrafi,

513393

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 35/150, färgserigrafi, 66x50 cm

Bleknad signatur, bruksslitage

Fack 43

Auguste Herbin färgserigrafi,
Budhistorik (26 bud)
3756018
6 400
3756028
6 400
3756018
6 200
3756027
6 000
3756018
5 800

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.