Albert Johansson komposition färglitografi

513385

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 7/90, färglitografi, ca 42x60 cm

Smärre bruksskador

Fack 43

Budhistorik (17 bud)
3756223
1 600
3756219
3756221
1 400
3756219
1 300
3756217

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.