Karel Appel färglitografi

513384

KAREL APPEL (Holland 1921-2006), figurkomposition, signerad Appel, numrerad 34/120, färglitografi, ca 73x53 cm

Smärre bruksskador

Fack 26

Karel Appel färglitografi

Budhistorik (14 bud)
3754855
2 600
3746710
2 400
3754854
2 400
3746710
3754526

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.