Ilon Wikland akvarell

513383

ILON WIKLAND (född 1930): "Madicken, se det snöar", signerad Ilon Wikland, akvarell, 27x19 cm

Rum 2

Ilon Wikland akvarell

Budhistorik (68 bud)
3756817
22 000
3756812
21 000
3756816
20 000
3756812
19 500
3756815
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 149 EUR, 2 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.