Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

513380

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i rött, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, färglitografi, ca 96x70 cm

Lättare kurvning i arket, smärre bruksslitage

Fack 15

Budhistorik (27 bud)
3756651
1 700
3756650
1 600
3756636
3756633
1 400
3756635
1 400

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.