Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

513378

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i grönt, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, ca 96x70 cm

Lättare kurvning i arket, smärre bruksslitage

Fack 12

Budhistorik (16 bud)
3755822
3755818
950
3755811
900
3755804
850
3755298

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.