Harald Klinckowström oljemålning

513377

HARALD KLINCKOWSTRÖM (1897-1973): Kråkor i vinterlandskap, signerad H Klinckowström, olja på pannå, 24x33 cm

Fack 40

Budhistorik (27 bud)
3755538
2 600
3755537
2 400
3755522
3755531
3755522
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.