Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

513375

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i orange, signerad Reuterswärd, NUMRERAD 66/100, Färglitografi, ca 96x70 cm

Kurvningar i arket, smärre bruksslitage

Fack 15

Budhistorik (5 bud)
3754651
500
3753554
450
3751722
3749903
3748447

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.