Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

513373

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i blått, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, ca 96 x 70 cm

Lättare kurvning i arket

Fack 12

Budhistorik (15 bud)
3755794
3755793
950
3755791
900
3755689
850
3755299

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.