Angelo Keder "Scen ur ett Äktenskap" olja på duk

513369

ANGELO KEDER (född 1955), "Scen ur ett äktenskap", signerad Angelo Keder, daterad 1988, olja på duk, 89 x 59 cm

Lättare slitage

Fack 6

Angelo Keder

Budhistorik (17 bud)
3756649
3750294
950
3749504
900
3745557
850
3745481

Slutpris SEK:
91 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.