Edith Widengren pastell

513368

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Sydländskt landskap med figurer, signerad och daterad Edith Widengren 1953, pastell, ca 53x122 cm

Tavelvagn 3

Edith Widengren pastell

Budhistorik (1 bud)

3754280
2018-01-14 19:16:54

2018-01-15 kl 16:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.