Erik Bodom oljemålning

513361

ERIK BODOM (Norge 1829-1879): Kustlandskap, signerad och daterad E. Bodom -1876, olja på duk, ca 25x34 cm

Minder dukskada

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Erik Bodom oljemålning

Budhistorik (33 bud)
3755880
13 500
3755828
13 000
3755828
10 500
3755875
10 000
3755828
8 200

Slutpris SEK:
13 500
1 362 EUR, 1 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.