Oljemålning 1800-tal

513358

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) 1 par, landskapsmotiv, olja på pannå, ca 22x35 cm

Oramade

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3756608
3756602
3756604
3756602
950
3756600
900

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.