Arne Vodder 1 par fåtöljer

513350

ARNE VODDER, fåtöljer, 1 par, 1960-tal, teak, lösa dynor klädd grön textil, höjd 72, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Arne Vodder 1 par fåtöljer

Budhistorik (34 bud)
3754014
13 000
3754027
12 500
3754014
12 000
3754019
11 500
3754014
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.