Pallar

513346

PALLAR, 2 st, s.k. Z pallen, 1900-talets första hälft, krom och röd gallon, höjd ca 54 cm

Bruksslitage, stittsar med slitage

Möbler, Stolar

Rum 11

Pallar

Budhistorik (8 bud)
3753363
650
3752235
600
3741540
550
3741540
500
3744954
450

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.