Fåtöljer

513345

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, klädd i grön sammet, betsad bok, sitthöjd 40 cm

Slitage, avsågade knoppar/avslut

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Fåtöljer

Budhistorik (22 bud)
3753736
1 600
3753712
3753733
3753712
1 400
3752552
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.