Ulrica Hydman Vallien matta

513344

MATTA, design Ulrica Hydman Vallien, ''City Life'', 6/10, signerad på sigillet, ca 195x140 cm

Slitage

Mattor/Textilier, Design

Ulrica Hydman Vallien matta
Budhistorik (42 bud)
3753378
8 600
3753364
8 400
3753374
8 400
3753364
8 200
3753371
8 000

Slutpris SEK:
8 600
868 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.