Stoalr mässing

513340

STOLAR, 1 par, Chiavari-typ, 1900-talets andra hälft, i formgjuten mässing med stoppade sitsar i röd sammet, sitthöjd 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 20

Stoalr mässing

Budhistorik (26 bud)
3754652
3753530
3753648
3753530
1 900
3750346
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.