Cajsa Holmstrand oljemålning

513337

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1981, olja på duk, ca 160x159 cm

fläckar, tryckmärken

Cajsa Holmstrand oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3753601
5 200
3750250
2 600
3746255
3746254
3745738

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.