Curry Melin kompositioner

513335

CURRY MELIN (1923-2005): (2) Optiska kompositioner, signerade och daterad Curry Melin -91 samt -85, 59x41 resp. 30x39 cm

Curry Melin kompositioner

Budhistorik (6 bud)
3754033
550
3753797
500
3747657
450
3748486
3747657

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.