Skåp

513334

SKÅP, 1960-tal, fanerad med mahogny, beslag i mässing, invänidgt med hyllor, höjd ca 145, 111x44 cm, nyckel finns

Smärre fanerskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Skåp

Budhistorik (40 bud)
3753296
9 200
3753295
9 000
3753292
8 800
3753294
8 800
3753292
8 600

Slutpris SEK:
9 200
928 EUR, 1 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.