Albert Engström affisch

513332

ALBERT ENGSTRÖM, affisch, "Kräftor Kräva Dessa Drycker...", stämplad en currentia reproduktion, 62x45 cm, ej ramad

Slitage, ej ramad, kantskador

Monter 28

Albert Engström affisch
Budhistorik (7 bud)
3753429
900
3742569
850
3751632
850
3742569
500
3743562
450

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.