Brickbord England

513330

BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, mörkbetsad mahogny, vändbar bricka med en sida i filt, mässingshörn, hopfällbart underrede, höjd 73, 75x46 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Brickbord England

Budhistorik (21 bud)
3748744
3749590
3748744
1 900
3749589
1 800
3748744
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.