Soffbord Johannes Andersen

513329

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum 1960-tal, teak, höjd 52, längd 180 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 4

Soffbord Johannes Andersen

Budhistorik (28 bud)
3752369
2 800
3753790
2 600
3752369
2 400
3753787
3752369

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.