Johannes Andersen

513328

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa samt fåtölj, Trensum 1960-tal, benställning i kromad metall höjd 74, soffans längd ca 250 cm

Slitage, fläckar, torkad stoppning

Möbler, Soffgrupper, Design

Rum 11

Johannes Andersen

Budhistorik (24 bud)
3753102
12 000
3752883
11 500
3753101
11 500
3752883
11 000
3752783
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 211 EUR, 1 438 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.