Superellips soffbord

513322

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, "Superellips", etikettmärkt, ekfanér, spännben av förkromat stål, höjd 58, 120x80 cm

Bruksslitage, repor, fanérskador, spännben med rostfläckar

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Superellips soffbord

Budhistorik (3 bud)

3748986
3746975
3741603

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.