Mats Norryd oljemålning

513319

MATS NORRYD (1944-89): Komposition med hus, signerad och daterad Mats Norryd 1975, olja på duk, 24x40 cm

Fack 53

Mats Norryd oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3753802
1 300
3753649
3752948
3752539
3752536
950

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.