Oidentifierad konstnär 1600-talets slut England

513318

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, omkring 1680): Damporträtt, olja på duk, ca 83x70 cm, monterad i senare ram

Proveniens: Huseby Gård, familjen Stephens

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
3760437
19 500
3759301
18 000
3754367
15 000
3753775
14 500
3752355
14 000

Slutpris SEK:
19 500
1 968 EUR, 2 336 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.