Arkivskåp plåt

513310

ARKIVSKÅP, Hadar Schmidt, Stockholm, 1900-tal, plåt, grönlackerat, höjd ca 134, 71x46 cm, nyckel finns

Slitage och märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Arkivskåp plåt

Budhistorik (18 bud)
3753761
3753664
3753759
3753664
3753757
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.