Edvin Söderström

513309

EDVIN SÖDERSTRÖM (1905-1997): Hare i vinterlandskap, signerad E Söderström, olja på duk, 54x64 cm

Smärre fläck

Fack 25

Edvin Söderström

Budhistorik (1 bud)

3742835
2018-01-07 23:06:34

2018-01-13 kl 11:07
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.