Certina herrarmbandsur i 18 k guld

513308

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 851 3364 68, cal. 25-66, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, defekt läderband, tavla med slitage, gravyr

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Monter 9

Budhistorik (4 bud)

3743305
3752482
1 900
3743305
1 800
3742160
1 300

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.