Bröderna Andersson fåtöljer 1 par

513307

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtöljer, 1 par, 19/2000-tal, howardmodell, klädd cremevit textil, främre ben med hjultrissor, höjd 77, bredd 77, sitthöjd ca 44 cm

Fläckar och bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (22 bud)
3752302
3 200
3749237
3750053
2 800
3749237
2 600
3750050
2 400

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.