Göran Malmvall KA72 Karl Andersson

513306

GÖRAN MALMVALL, ''KA72'' vitrinskåp, 1 par, Karl Andersson & Söner, 1900-talets slut, trälamell med röd lackering, förnicklade beslag, höjd ca 202, 80x35 cm

Ställvis mindre märken och förlust av färg, mindre förlust av fanering vid botten av benen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Budhistorik (53 bud)
3754278
11 000
3754263
10 500
3754232
10 000
3754247
10 000
3754232
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 110 EUR, 1 318 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.