Georg Jensen damarmbandsur

513304

THORUP & BONDERUP, damarmbandsur, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, refnr. 346, Georg Jensen, svart läderarmband med spänne i stål (ej original), diameter 24,5 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Georg Jensen damarmbandsur

Budhistorik (18 bud)
3763053
3763050
950
3763035
900
3763049
900
3763035
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.