Max Walter Svangberg

513303

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition med kvinna och fågel, signerad, numrerad 52/200, färglitografi, 70x55 cm

Rum 7

Max Walter Svangberg
Budhistorik (14 bud)
3751264
950
3751725
900
3751264
850
3751240
3747146
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.